NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

Styrobud

Informacja o kliencie
17 772 79 30
Adres wysyłki
Trzeboś, ul Górna 194
Sokołów Młp. , 36-050
Poland

Kategorie

Nazwa Ilość produktów
Pustaki ogrodzeniowe, elewacyjne 4
Daszki ogrodzeniowe 16
Ogrodzenia betonowe 58

Firma STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp.j. odpowiada na potrzeby swoich Klientów już od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanychwykorzystywanych w budownictwie inżynieryjnym jak i małej architekturze.

Swoją markę budujemy nie tylko w oparciu o wysoką jakość produkcji i usług, ale także o klarowne i uczciwe zasady współpracy, oferując jednocześnie atrakcyjne warunki cenowe i terminowe dostawy. Dbamy o wysoką jakość stosowanych surowców, nowoczesną technologię i zachowanie wszelkich reżimów jakościowych produkcji betonu. Wszystkie nasze wyroby są produkowane zgodnie z Polskimi Normami Prawa Budowlanego i podlegają stałej kontroli przez przyzakładowe oraz mobilne laboratorium.
Duże doświadczenie w dziedzinie prefabrykatów, budowa coraz większego zaplecza maszyn do prefabrykacji oraz współpraca z renomowanymi dostawcami w zakresie dostaw surowców do produkcji pozwoliło nam tworzyć produkty, które zdobywają coraz większe uznanie u liczących się na rynku polskim firm działających w branży budowlanej, energetycznej, teletechnicznej.

Dzięki specjalistycznemu transportowi jesteśmy w stanie dostarczyć nasze wyroby szybko, tanio i bezpiecznie w zależności od potrzeb na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:


– beton towarowy,
– kostka brukowa,
– pustaki fundamentowe,
– stropy teriva,
– studnie kablowe
– fundamenty pod słupy
– ogrodzenia
– systemy kominowe
– płyty drogowe, płyty jumbo.