JONIEC Element murka GM Gorc®de Luxe GL22

1000 produkt(y)
GM
10 dni
1758 
Marka: F.P.U.H. JONIEC; Materiał: Beton

Opis

OGRODZENIE ŁUPANE GORC®de Luxe GL22

Element GM służy do budowy murków ogrodzenia łupanego GORC® de Luxe GL22. Elementy te umożliwiają budowę murków i podmurówek o dowolnej wysokości. Łupana powierzchnia bloczków ogrodzeniowych, uzyskana w toku produkcji, umożliwia zbudowanie ogrodzenia o niepowtarzalnym, unikatowym wyglądzie. Kolory zbliżone do natury doskonale harmonizują z każdym otoczeniem domu czy posesji.

Elementy GM sprzedawane są wyłącznie w kompletach z elementami GP (min. 2 płytki GP na 1 element GP).

Ogrodzenie łupane GORC to innowacyjny projekt firmy JONIEC wprowadzony na rynek polski w 2003 r. Swoim wyglądem nawiązuje do kamienia - materiału, który od dawna stosowany jest w budownictwie. System ogrodzeniowy GORC de Luxe GL22 to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę ogrodową. Zastosowanie procesu produkcyjnego "Vibro technology" umożliwiło uzyskanie doskonałej jakości elementów. Każdy element posiada właśny i niepowtarzalny design dzięki zastosowaniu procesu "Splitting technology", która pozwala uzyskać łupaną fakturę piaskowca. Wiele kolorów, niepowtarzalna faktura oraz możliwość różnorodnego rozwiązania budowanego ogrodzenia będzie dopełnieniem całości architektrury domu i ogrodu.

Technologia Vibro technology - jest stosowana w procesie produkcji. Umożliwia ona odpowiednie zagęszczenie i ułożenie betonu, które wpływa na parametry wyrobu takie jak niska nasiąkliwość, doskonała mrozoodporność oraz wytrzymałość na ściskanie. Zastosowanie Vibro technologi wpływa również na efekt wizualny. Struktura materiału jest zwara, a kolor jednolity.

Technologia Splitting technology - jest to proces końcowej obróbki materiału polegający na łamaniu betonu. Każdy bloczek poddany tej technologi uzyskuje niepowtarzalny wygląd o powierzchni przypominającej łupany piaskowiec.

Dane techniczne:

GM
Budowa podmurówki ogrodzenia, wznoszenia murów i słupków systemu GORC. Elementy GM wraz z płytkami GP możemy wykorzystać do podmurówek pod inne ogrodzenia przęsłowe.
18 kg

*Czas realizacji od 4 do 6 tygodni

Cechy

zbudujmy.pl:
F.P.U.H. JONIEC

Dane techniczne

Ilość na palecie:
70
Materiał:
Beton
Powierzchnia:
Łupana
Seria:
GORC®DE LUXE GL22
Wymiary zewn.(dł x szer):
380x220
Wysokość:
160

Google export features

Dostępność:
in stock
Kategoria produktu Google (US):
Sprzęt > Ogrodzenia i barierki
Stan:
new

Inne produkty tego sprzedawcy

Być może zainteresują Cię również