NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

Kreisel

Informacja o kliencie
.
Adres wysyłki
test
test , 35-614
Poland

Kategorie

Nazwa Ilość produktów
Zaprawy, kleje 23
Impregnaty i czyściki 11
Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.
KREISEL Technika Budowlana to jeden z czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Jesteśmy w czołówce sektora chemii budowlanej, rozwijamy zakłady i sieć handlową na terenie całego kraju. Zaczynaliśmy ponad 40 lat temu w Niemczech, kiedy to Norbert Kreisel uruchomił pierwszy zakład. Dziś wchodzimy w skład Europejskiej Grupy budowlanej FIXIT GRUPPE mającej 62 fabryki w 19 krajach pod markami KREISEL, HASIT, RÖFIX i FIXIT.
W 1993 roku zadebiutowaliśmy na rynku polskim - zakładając spółkę KREISEL Polska w Poznaniu. Tu zlokalizowany jest pierwszy zakład produkcyjny w Polsce, ale przede wszystkim centrum zarządzania i marketingu, gdzie zapadają wszystkie kluczowe decyzje. Obecnie firma posiada sześć zakładów produkcyjnych - w Poznaniu (centrala), w Będzinie k/Katowic, w Ujeździe k/Tomaszowa Mazowieckiego, w Kaliskach Kujawskich k/Lubienia, w Rogowcu k/Bełchatowa oraz najnowszy w Ostrołęce. Od 2005 roku firma posiada także kopalnię kruszyw i piasku EuroKrusz w Nowym Mieście nad Pilicą.

Firma KREISEL została wyróżniona Medalem Europejskim za produkt Farba NANOTECH 006. Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, wyróżniane zostają wyroby i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.
Firma KREISEL została do tej pory wyróżniona 10 medalami.
KREISEL oferuje bogatą gamę wysokogatunkowych, nowoczesnych materiałów budowlanych, umożliwiających budowę, remont i dekorację mieszkań, domów i biur. Wśród nich najważniejsze to: zaprawy klejące, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, gipsy, środki gruntujące i izolujące, wylewki samopoziomujące, zaprawy murarskie, masy spoinujące, farby elewacyjne i gładzie, a także systemy ociepleń ścian zewnętrznych budynków (na styropianie i wełnie) oraz preparaty czyszczące i konserwujące. Wszystkie produkty są sumiennie i dokładnie sprawdzane w każdej fazie ich przygotowania. Zajmują się tym certyfikowane laboratoria zlokalizowane