NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

Sopro

Informacja o kliencie
17 854 21 64
Adres wysyłki
.
. , 35-614
Poland

Kategorie

Nazwa Ilość produktów
Zaprawy, kleje 8
Impregnaty i czyściki 10

Obecnie w skład Grupy Sopro wchodzą, poza niemiecką centralą Sopro Bauchemie GmbH w Wiesbaden, następujące spółki: w Polsce - Sopro Polska Sp. z o.o.,Warszawa, w Austrii - Sopro Bauchemie GmbH Austria, Asten i Feldbach, na Węgrzech - Sopro Hungária Kft., Budakeszi/Budapest, w Czechach - w Holandii - Sopro Nederland BV, Nieuwegein, jak również w Szwajcarii - oddział Sopro Bauchemie GmbH w Thun.

Oferowane są produkty do układania i spoinowania płytek ceramicznych i płyt z kamiena naturalnego włącznie z odpowiednimi preparatami do uszczelniania i przygotowywania podłoża, jak również cały szereg specjalistycznych produktów chemii budowlanej do innych zastosowań.

Zbyt produktów i systemów produktów Sopro następuje poprzez specjalistyczny handel hurtowy i budowlane sieci handlowe. Do realizacji tego zadania stoją do dyspozycji wysoko wykwalifikowani przedstawiciele handlowi operujący lokalnie w poszczegónych regionach wśród miejscowych odbiorców. Sprawne doradztwo techniczne udziela natomiast niezbędnej pomocy użytkownikom produktów Sopro w miejscu ich zastosowania oraz wdraża program szkoleń i seminariów dla wykonawców prac budowlanych. Olbrzymi nacisk kładziony przez Sopro na profesjonalizm i fachowość przy obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej są podstawowym czynnikiem sukcesów marki Sopro.

Obecność Sopro na poszczególnych rynkach europejskich umożliwia firmie spełniać lokalne wymagania i elastycznie reagować na miejscowe potrzeby. Przy zastosowaniu lokalnych strategii rynkowych, bazując na długofalowej, stabilnej współpracy ze strategicznymi partnerami, umacniana jest konsekwentnie pozycja marki na danym rynku.